Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

12 πολλαπλού τρόπου/ενιαίο σακάκι καλωδίων PVC/LSZH πλεξίδων Φ0.9mm ινών τρόπου των FO

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χάρι στην υποστήριξη από YHT, κερδίσαμε την προσφορά και πήραμε το κιβώτιο καλής ποιότητας FTTH, ODF και την περάτωση συναρμογών για την υποστήριξη του έργου.

—— Abinash Jayaswal

Ξέρω YHT από το φίλο μου στην Κίνα από το 2010. Έχουμε καθιερώσει την καλή σχέση συνεργασίας με YHT για πολλά χρόνια. Ευχαριστίες για την υποστήριξη.

—— Jessica Ουίλιαμς

Ευτυχώς, επιλέγουμε YHT ως συνεργάτη μας. Η επαγγελματική ομάδα της μας υποστηρίζει για να κάνει το προσαρμοσμένο κιβώτιο διανομής οπτικών ινών. Σας ευχαριστούμε.

—— Paradzai Mipindiko

Είμαι Online Chat Now

12 πολλαπλού τρόπου/ενιαίο σακάκι καλωδίων PVC/LSZH πλεξίδων Φ0.9mm ινών τρόπου των FO

12 FO Multimode / Single Mode Fiber Pigtails Φ0.9mm PVC / LSZH Cable Jacket
12 FO Multimode / Single Mode Fiber Pigtails Φ0.9mm PVC / LSZH Cable Jacket 12 FO Multimode / Single Mode Fiber Pigtails Φ0.9mm PVC / LSZH Cable Jacket 12 FO Multimode / Single Mode Fiber Pigtails Φ0.9mm PVC / LSZH Cable Jacket

Μεγάλες Εικόνας :  12 πολλαπλού τρόπου/ενιαίο σακάκι καλωδίων PVC/LSZH πλεξίδων Φ0.9mm ινών τρόπου των FO

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CSYHT

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Περίπου 3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: SM, ΚΚ, OM3 στίλβωση: UPC, APC
Πυρήνας καλωδίων: 12 ίνες Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH
Χρώμα καλωδίων: κίτρινος, πορτοκαλής, aqua Μήκος καλωδίου: 1M, 2M, 3M, 5M…
Υψηλό φως:

καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων

,

σκοινιά μπαλωμάτων πλεξίδων ινών

Sc πλεξίδων οπτικών ινών 12 FO, FC, LC, οπτικό καλώδιο δεσμών συνδετήρων του ST

 

 

η πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών 12 πυρήνων είναι οπτικό καλώδιο ινών δεσμών που έχει 12pcs FC, τον οπτικό συνδετήρα Sc, LC ή του ST προ-εγκατεστημένο από τη μία πλευρά και ένα μήκος 1M, 2M, 3M της ίνας στο άλλο άκρο. 

Οι πλεξίδες οπτικών ινών είναι oftern που χρησιμοποιούνται στην επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο FTTH, γραφείο οπτικών ινών, κιβώτιο διανομής για τη σύνδεση ινών. 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Single-mode ή πολλαπλού τρόπου

Cablel: PVC, LSZH

Μέγεθος πυρήνων καλωδίων: Φ 0.9mm

4, 6, 8, 12, 24, 48 ίνες προαιρετικές

Εφαρμόσιμος συνδετήρας: FC, SC, ST, LC…

 

 

Εφαρμογή:

Εξοπλισμός δοκιμής

FTTX+LAN

Οπτική ίνα CATV

Σύστημα οπτικών επικοινωνιών

Τηλεπικοινωνίες

 

Προδιαγραφή:

Παράμετρος Μονάδα FC, SC, LC ST, MU
SM ΚΚ SM ΚΚ
PC UPC APC PC PC UPC PC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310, 1510 1310, 1510
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75 -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85 -45~85
Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

 

Εικόνες: 

12 πολλαπλού τρόπου/ενιαίο σακάκι καλωδίων PVC/LSZH πλεξίδων Φ0.9mm ινών τρόπου των FO 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lucy

Τηλ.:: +8613713667184

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα