Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Μέτρο ινών 1 ή 1,5 συνδετήρων OM1 OM2 πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών για τις τηλεπικοινωνίες

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χάρι στην υποστήριξη από YHT, κερδίσαμε την προσφορά και πήραμε το κιβώτιο καλής ποιότητας FTTH, ODF και την περάτωση συναρμογών για την υποστήριξη του έργου.

—— Abinash Jayaswal

Ξέρω YHT από το φίλο μου στην Κίνα από το 2010. Έχουμε καθιερώσει την καλή σχέση συνεργασίας με YHT για πολλά χρόνια. Ευχαριστίες για την υποστήριξη.

—— Jessica Ουίλιαμς

Ευτυχώς, επιλέγουμε YHT ως συνεργάτη μας. Η επαγγελματική ομάδα της μας υποστηρίζει για να κάνει το προσαρμοσμένο κιβώτιο διανομής οπτικών ινών. Σας ευχαριστούμε.

—— Paradzai Mipindiko

Είμαι Online Chat Now

Μέτρο ινών 1 ή 1,5 συνδετήρων OM1 OM2 πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών για τις τηλεπικοινωνίες

Multimode Fiber Pigtail Connector OM1 OM2 Fiber 1 Or 1.5 Meter For Telecommunications
Multimode Fiber Pigtail Connector OM1 OM2 Fiber 1 Or 1.5 Meter For Telecommunications

Μεγάλες Εικόνας :  Μέτρο ινών 1 ή 1,5 συνδετήρων OM1 OM2 πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών για τις τηλεπικοινωνίες

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CSYHT
Αριθμό μοντέλου: LC/UPC ΚΚ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE σάκο και χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Περίπου 3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, D/P, D/A, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα καλωδίων: Πορτοκάλι Τύπος Fiber: Πολυ τρόπος OM1, OM2, OM3, OM4
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm Σακάκι καλωδίων: LSZH, PVC
Connector: LC στίλβωση: UPC
Υψηλό φως:

Ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών

,

καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων

LC UPC 0.9mm πλεξίδα οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου OM1, 1meter ινών OM2 ή 1.5meter

 

 

LC η πλεξίδα οπτικών ινών είναι μια οπτική ίνα calbe που προ-εγκαθιστά τον οπτικό συνδετήρα LC σε μια πλευρά και ένα μήκος της ίνας στην άλλη πλευρά. LC ο συνδετήρας μπορεί να είναι στίλβωση UPC ή ABS. Είναι μονοκατευθυντικό, σακάκι PVC ή LSZH. Άσπρο, κίτρινο ή πορτοκαλί χρώμα. 

 

 

Προδιαγραφή: 

Παράμετρος Μονάδα Πρότυπα & απαίτηση (UPC που γυαλίζει)
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥50
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Διάρκεια Χρόνος >1000
Δόνηση DB ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία ﹣ 40 ~﹢75
Θερμοκρασία αποθήκευσης ﹣ 45 ~﹢85

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Άριστη μηχανική αντοχή
Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

 

Εφαρμογή:

Τηλεπικοινωνίες

FTTX

CATV

Σύστημα οπτικών επικοινωνιών

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lucy

Τηλ.:: +8613713667184

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα