Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικής ίνας υποδοχές

Μηχανικός συνδετήρας SC/APC SC/UPC συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χάρι στην υποστήριξη από YHT, κερδίσαμε την προσφορά και πήραμε το κιβώτιο καλής ποιότητας FTTH, ODF και την περάτωση συναρμογών για την υποστήριξη του έργου.

—— Abinash Jayaswal

Ξέρω YHT από το φίλο μου στην Κίνα από το 2010. Έχουμε καθιερώσει την καλή σχέση συνεργασίας με YHT για πολλά χρόνια. Ευχαριστίες για την υποστήριξη.

—— Jessica Ουίλιαμς

Ευτυχώς, επιλέγουμε YHT ως συνεργάτη μας. Η επαγγελματική ομάδα της μας υποστηρίζει για να κάνει το προσαρμοσμένο κιβώτιο διανομής οπτικών ινών. Σας ευχαριστούμε.

—— Paradzai Mipindiko

Είμαι Online Chat Now

Μηχανικός συνδετήρας SC/APC SC/UPC συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος

Fiber Optic fast connector Field Assembly Connector Mechanical connector SC/APC SC/UPC
Fiber Optic fast connector Field Assembly Connector Mechanical connector SC/APC SC/UPC Fiber Optic fast connector Field Assembly Connector Mechanical connector SC/APC SC/UPC Fiber Optic fast connector Field Assembly Connector Mechanical connector SC/APC SC/UPC

Μεγάλες Εικόνας :  Μηχανικός συνδετήρας SC/APC SC/UPC συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CSYHT
Πιστοποίηση: ISO,CE,ROSH
Αριθμό μοντέλου: 1301

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: USD 0.3~0.5/PC
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1000pcs/ctn, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 45*25*18cm 4.7kg/ctn
Χρόνος παράδοσης: 1weeks
Όροι πληρωμής: L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs/month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα προϊόντων: γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Υλικό: Plastic+ceramic ferrule
Τύπος: σύνδεση τομέων 404 Not Found: Σύστημα FTTH, δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Χρώμα: Προσαρμοσμένος Τύπος συνδετήρων: SC, SC / APC
Υψηλό φως:

Οπτικός συνδετήρας συνελεύσεων τομέων FTTH

,

SC/UPC οπτικός συνδετήρας συνελεύσεων τομέων

,

SC/APC συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών

Μηχανικός συνδετήρας συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος

 

Μηχανικός συνδετήρας συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών ο γρήγορος χρησιμοποιείται ευρέως στο συνδετήρα δικτύων τομέων. Γρήγορη εγκατάσταση με τη χαμηλή απώλεια.

 

Παράμετρος:

Στοιχείο: Προδιαγραφή:
Εφαρμόσιμος για: καλώδιο πτώσης 3.1x2.0mm ή καλώδιο 3.0mm
Διάμετρος οπτικής ίνας: φ125um (657A&657B)
Σφιχτή διάμετρος απομονωτών: φ250um
Τρόπος ινών: Ενιαίος τρόπος
Χρόνος λειτουργίας: Περίπου 10s (αποκλείστε την ίνα που κόβεται)
Απώλεια ενθέτων: ≤0.3dB (1310nm & 1550nm)
Επιστροφής απώλεια: ≥45dB
Δύναμη στερέωσης της γυμνής ίνας: >5N
Σφιχτή επένδυση δύναμης στερέωσης: >8N
Εκτατή δύναμη: >50N
Χρησιμοποίηση της θερμοκρασίας: -45°C~+80°C

 

Τα σχετικά προϊόντα συστήνουν:

Μηχανικός συνδετήρας SC/APC SC/UPC συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος 0

 

Μηχανικός συνδετήρας SC/APC SC/UPC συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος 1

Μηχανικός συνδετήρας SC/APC SC/UPC συνδετήρων συνελεύσεων τομέων συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος 2

FAQ

 

1.Why μας επιλέγουν;

Αναπτύσσουμε πολλά νέα προϊόντα για να εμπλουτίσουμε κάθε χρόνο τη γραμμή προϊόντων μας. Σκεφτόμαστε πάντα για να βελτιστοποιήσουν τα προϊόντα μας με την καλή ποιότητα και τη λογική τιμή. Αναμένουμε με ενδιαφέρον πάντα το μακροπρόθεσμο και τη συνεργασία αμοιβαίων οφελών με τους πελάτες.

 

2.How μπορείτε να εξασφαλίσετε την ποιότητα των προϊόντων;

Όλα τα προϊόντα πρέπει να περάσουν από πέντε ελέγχους πριν από τη διαδικασία παραγωγής
1.Material εισερχόμενη επιθεώρηση πριν από την παραγωγή
έλεγχος 2.Full κάθε μεμονωμένη διαδικασία που τελειώνουν μετά από
έλεγχος 3.Full μετά από την παραγωγή μισό-που γίνεται
έλεγχος 4.Full πριν από τη συσκευασία
ο έλεγχος 5.Spots μετά από την παραγωγή συσκεύασε πρίν στέλνει

 

3.What είναι τα πλεονεκτήματά σας;

Έχουμε το τμήμα Ε&Α με τη δυνατότητα προσαρμοσμένα στα design&develop προϊόντα. Διοργανώνουμε επίσης το εργαστήριο σχήματος μπορούμε να υποστηρίξουμε τον πελάτη αναπτύσσουμε τα μοναδικά προϊόντα.

Είμαι μια πεπειραμένη εργασία πωλήσεων σε Shenzhen YHT για από το 2009. Μπορώ να σας δώσω την καλύτερη, γρήγορη και επαγγελματική λύση προϊόντων για όλες τις ανάγκες σας.

 

4.What είναι η χρονική ανοχή σας;

Χρονική ανοχή 7days Qty λιγότερο από 100pcs

Χρονική ανοχή 15days Qty 500~1000pcs

 

5.How για να μας έρθει σε επαφή με;
Επαφή: Ρίτα Teng

Skype: Ρίτα -Ρίτα-teng wechat/whatsapp: 0086 134 2877 2714

Facebook: το https://www.facebook.com/rita.teng.395

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita

Τηλ.:: +8613428772714

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα